top of page

Güvenlik için Çözümler...

 

Teknolojisini, kurum içi ve dışı uzmanların bilgi ve deneyimiyle birleştirerek hazır çözümlerin ötesinde “verimlilik” sağlamak için çalışır.

HABERLER

31 Mar 2018

OTELLERDE DİGİTAL DÖNÜŞÜM

Dijitalleşmenin otelleri daha güvenli hale getirdiğini savunan S4S Teknoloji Genel Müdürü Emre Eken, gelişen teknolojiler sayesinde detayların daha iyi görülerek, risk oluşmadan tedbirlerin alınabildiğini söylüyor.

01 Feb 2018

ENTEGRE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

TÜROB Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) tarafından Hotel dergisine ek olarak hazırladığımız GÜVENLİK ekinin ilk sayısı yayınlandı. Detaylı inceleyebilirsiniz.

17 Jan 2018

TÜROB 'güvenliğe' odaklandı

TÜROB Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) otellerde "Güvenlik Risk Faktörleri ve Çözümleri Panelinde bizimle işbirliği yaptığı için tekrar teşekkür eder, önümüzdeki günlerde turizm sektörü çalışanları için hazırlayacağımız eğitimler ile işbirliğimize devam edeceğiz.

18 Dec 2017

Güvenlik Risk Faktörleri Panel'17

TÜROB, Otellerde “Güvenlik Risk Faktörleri ve Çözümleri” Paneli, Intercontinental İstanbul Hotel ev sahipliğinde gerçekleşti.

Son dönemlerde ülkemizde ve bölgemizde yaşanan gelişmelerin “Güvenlik” unsurunu öne çıkarmasıyla, TÜROB tarafından otellerde fiziki güvenlik ve bilgi/veri güvenliği kapsamında bir dizi eğitim/panel düzenlenmesi kararlaştırılmıştır. 

İşletmelerin etkin hizmet vermesini engelleyebilecek güvenlik risk faktörlerinin belirlenmesi ve önlenmesi hakkında bilgi paylaşımında bulunulan ilk toplantıda, yaşanmış hikayeler, tehdit unsurları ve etkin çözümler “S4S Teknoloji Hizmetleri” işbirliği ile katılım sağlayan konuşmacılar tarafından TÜROB üyelerine aktarılmıştır.

Güvenlik konusu kapsamında, teknik ve fiziki güvenlik, bilgi ve veri güvenliği, kişisel verilerin korunması ve mevzuat konularındaki toplantılar ise ilerleyen zamanlarda periyodik olarak TÜROB tarafından organize edilmeye devam edecektir.

14 Oct 2017

Katar, Doha Ofis Açıldı

S4S Teknoloji Hizmetleri, Entegre Bina Güvenlik Sistemleri alanında hizmet ve çözüm sağlamak için Katar, Doha ofisi hizmete girmiştir. Firmamız bu bölge de yerel bir şirket olarak hizmet sağlayacaktır. 

Sektördeki hizmet odaklı deneyimlerimiz ve yurt dışındaki tecrübelerimiz ile Katar, Doha bölgesindeki firmaların ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz güvenlik için çözümler şöyledir.

 

- Projelendirme ve şartname hazırlığı,

- Ekipmanların temin edilmesi,

- Montaj ve Taahhüt

- Sistem Entegrasyonu

- Programlama, Devreye Alma ve Eğitim

- Periyodik Bakım ve Servis Hizmetleri

1 / 1

Please reload

bottom of page