top of page

HAKKIMIZDA

Sektörde 'emsal' gösterilecek bir konuma ulaşmak...

 

S4S Teknoloji Hizmetleri A.Ş. olarak vizyonumuz müşterilerimize Teknolojiyi kullanarak Güvenlik için çözümler sunan ve hizmet anlayışı ile sektörde 'emsal' gösterilecek bir konuma ulaşmaktır.

“Hizmet ve Kalite” odaklı bir anlayış 2006’da kurulduğumuzdan bugüne S4S Teknoloji Hizmetleri’nin temel prensibi olmuştur. Bu prensiple kendini sürekli geliştiren şirketimiz, sadece ürün sağlayan yapıdan sıyrılarak satış sonrası vermiş olduğu hizmetleri ile sektörde ‘emsal’ gösterilecek bir konuma ulaşmaktadır.

 

S4S Teknoloji Hizmetleri, Entegre Bina Güvenlik Sistemleri alanında hizmet ve çözüm sağlamak için ION SYSTEM adı ile ilk olarak Rusya-Moskova’da Türk müteahhit firmalarının proje takipleri ile çok kısa bir sürede Rusya’nın birçok bölgesinde geliştirilen en prestijli projelerde çözüm ortağı olmuş ve ihtiyaçlara göre güvenlik sistemleri oluşturmakta uzmanlaşmış deneyimli bir firma haline gelmiştir. Şirketimiz çalışanlarıyla da sürdürülebilir ilişkiler kurarak faaliyet gösterdiği alanlarda tercih sebebi olmak için çalışmaktadır.

 

Sektördeki hizmet odaklı deneyimlerimiz ve yurt dışındaki tecrübelerimiz ile firmaların ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz güvenlik için çözümler;

 

- Projelendirme ve şartname hazırlığı,

- Ekipmanların temin edilmesi,

- Montaj ve Taahhüt

- Sistem Entegrasyonu

- Programlama, Devreye Alma ve Eğitim

- Periyodik Bakım ve Servis Hizmetleri

bottom of page