top of page

PERİYODİK BAKIM, ONARIM VE DESTEK HİZMETLERİ.

 

S4S Teknoloji Hizmetleri, müşterilerinin projelerinde ya da işletmelerinde meydana gelen sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm geliştirmek amacıyla İş Ortaklarımızın Türkiye ofisleri ile irtibat içinde olup, destek ve danışman ekibi ile çalışmaktadır.

HİZMETLER

S4S Teknoloji Hizmetleri, yaygın iş ortağı kanalı ve konusunda deneyimli destek ve danışman ekipleri ile kullanıcılarının her türlü ihtiyacına yanıt verebilen geniş bir hizmet ağı sunmaktadır. Müşterilerinin projelerinde ya da işletmelerinde meydana gelen sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm geliştirmek amacıyla iş ortaklarının Türkiye ofisleri ile irtibat içinde olup, destek ve danışman ekibi ile çalışmaktadır.

DESTEK HİZMETLERİ

 

S4S Teknoloji Hizmetleri, sağladığı satış sonrası destek hizmetleri ile sektörüne nitelikli insan kaynağı kazandırmayı, çözümleri konusunda uzmanlar yetiştirmeyi ve kullanıcılarının ürünlere dair yetkinliğini artırmakta yardımcı rol oynamayı hedeflemektedir. 

Müşterilerimiz ve ekipleri, deneyimli ve uzman kadrolar tarafından ihtiyaçlarına özel hazırlanan eğitimler ile sistem çözümleri ve kişisel gelişimleri için detaylı eğitim alma fırsatına sahip olacaklardır.

Müşterilerimizin işletmelerinde meydana gelen sorun ve ihtiyaçlarına çözüm getirmek amacıyla verdiğimiz hizmetler;

•    Periyodik Bakım ve Servis Hizmetleri

•    Uygulama ve Teknik Eğitim Hizmetleri

•    Uzaktan bağlantı

•    7/24 Danışma HattI

PROJE HİZMETLERİ

 

S4S Teknoloji Hizmetleri, işletmelerin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış, katma değer sağlamalarına ve verimliliklerini arttırmaya yönelik proje geliştirme ve proje danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

İŞ ORTAKLARIMIZ

bottom of page